Rychlý kontakt
  • Adresa:
  • Pražská 99
  • České Budějovice 370 04
  • Tel.: 386 350 989
  • Tel.: 605 238 493
  • E-mail.: info@kontaktservis.cz
  • Zobrazit na mapě >
Napište nám

Aktuálně nabízené pozice:

 

1/ Realitní makléř/makléřka bytů a nemovitostí pro oblast jižní Čechy

 

Realitní kancelář KONTAKT SERVIS CZ s.r.o. působí na české trhu více než 20 let a je jednou z ,, nejstarších ,, realitních kanceláří na jihu Čech. Působí na trhu nepřetržitě od roku 1997 a je prověřenou společností na trhu realit.

Nabízíme obchodní pozici REALITNÍ MAKLÉŘKY / MAKLÉŘE v zavedené společnosti, ve které je kladen důraz na obchodní etiku, odpovědnost a flexibilitu. Hledáme min. 1 - 2 schopné kolegy v regionech České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Strakonice.

K dispozici je našim obchodníkům prvotní jednorázové zaškolení včetně pravidelného doškolování, intuitivní vnitřní IT systém společnosti a veškeré zázemí společnosti. U nás makléři na rozdíl od jiných společností nepřispívají na služby asistentky, kancelář či reklamu. Nabízíme práci v přátelském, mladém kolektivu a férové nastavení s velice slušnými podmínkami odměňování. Krom provizí z uzavřených obchodů nabízíme zejména v počátku spolupráce pravidelné měsíční zálohy.

HLEDÁME :
Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.

PROČ S NÁMI ? :
- Jsme 20 let jedni z hlavních hráčů na jihočeském trhu
- Držíme stále vysoký standard služeb
- Máme dobrý a stálý tým kolegů, kteří jsou ve svém oboru profíci
- Známe dokonale region a ovládáme veškerou právní agendu
- Neustále investujeme do rozvoje firmy a do její značky

Nabízíme platové ohodnocení v závislosti na zrealizovaných obchodech makléře cca min. od 30 000 Kč – 45 000 Kč ( i výše ).

Úrovní případné spolupráce s naší společností nabízíme více. Jsme snad jedinou realitní společností, která vyplácí své obchodníky zálohově, tj. ještě před dokončenými obchody. Prostě pokud má naše spolupráce dobrý základ, jdeme Vašemu úspěchu naproti !
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici či o doplnění informací kontaktujte přímo mne. Zašlete Váš životopis a následně domluvíme osobní schůzku, na které Vás seznámím s detailními informacemi a probereme možnost spolupráce.

Budu se těšit !

Milan Černoch

ředitel společnosti

Kontakt servis CZ s.r.o., Pražská 563/99, České Budějovice, tel: 603 53 44 53, email: milan.cernoch@kontaktservis.cz  

  • Odměna za tip 

Nabízíme možnost jednorázové spolupráce s naší RK! Pokud víte ve svém okolí o nemovitosti k prodeji, dejte nám svůj TIP, doporučte naši RK a my Vám ze zrealizovaného prodeje vyplatíme jednorázovou odměnu až do výše 10 000 Kč. Přidejte se k řadě externistů, kteří s námi i několikrát ročně tímto způsobem spolupracují. Odměnu Vám písemně garantujeme. Informujte se: milan.cernoch@kontaktservis.cz

 

Realitní makléř/makléřka bytů a nemovitostí pro oblast jižní Čechy

Kontaktujte nás:

Vaše jméno *
Vaše příjmení *
Váš e-mail *
Kontaktní telefon *
Váš dotaz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *