DOMA

Za poslední 4 roky jsem měl možnost navštívit a procestovat 13 evropských zemí, některé z nich opakovaně. V zásadě se dá říci, že v poslední době doháním to, o co jsem byl léta ochuzen. Správně řečeno, nebyl jsem o to ochuzen nikým jiným než sám sebou. Sám sobě jsem leccos v minulosti upíral a mé priority byly zcela jiné než cestování. Trávil jsem roky v práci a rozvoj firmy byl pro mě na prvním místě. Naše pracovní aktivity jsou a nadále i budou pro mě stále vysoce preferenční, ale jak roky jdou, prostě si uvědomíte, že je potřeba taky něco vidět a něco zažít

Navíc když máte vedle sebe skvělé přátele a jste ještě v plné síle :-). Takže si budu do konce života pamatovat, jaký to je spát na Islandu ve stanu v horách, když kolem řádí vichřice nebo jaký je to koupat se v ledovcovém jezeře Jökulsárlón. Budu si určitě pamatovat, jaký je to plout na kánoi po rozvodněné řece na Slovensku a jak se cítíte, když se za tmy zcela vyčerpaný vracíte z vrcholu Jakubiny. Nikdy nezapomenu na průzračné moře, delfíny a stovky naplutých mil na plachetnici kolem pobřeží Chorvatska. Vím, jak vypadá zapadající slunce za oceánem a taky vím, že než spatříte na Azorech velrybu, trvá to na člunu hodinu ve vlnách takových, že to obrátí žaludek téměř každýmu. Zůstanu doživotně okouzlen nádhernou architekturou a čistotou Luzernu, stejně tak centrem Budapešti. V hlavě mi navždy zůstane ostrov Gomera, černý sopečný písek a sopka El Teide, u které jsme s juniorem složili vlastní srandasong. Nikdy se mi nevymaže vzpomínka na hory a jezera Skotska a zejména krásy ostrova Skye… Mám v plánu navštívit ještě řadu dalších zemí, ale jedno Vám řeknu. Ten pocit, když se vracíte zpátky do své země, do svého rodného města, tak ten je úplně nejkrásnější na světě. Je to v podstatě stále se opakující rituál, kdy se okouzlen dojmy z cizích zemí vracím domů. Když přejíždím státní hranici, cítím se v bezpečí, když hranici kraje, cítím radost z míst, která mám rád, a když pak vjedu do města, kde jsem se narodil, jsem konečně doma. Vidím naše náměstí, Černou věž, dám si pivo ve Hvězdě a vím, že všechny ty zážitky z celýho světa by stály pěkně za prd, kdybych se tak strašně rád nevracel. Jižní Čechy a zejména Budějce jsou krásným místem pro život a to, že v Českých Budějovicích by chtěl žít každý, je prostě svatosvatá pravda. Aspoň tedy pro mě. Ty nejkrásnější věci máme někdy totiž těsně před nosem :-).

Mějte se prima!

Zpět na Aktuality

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.