HOSIP

Bylo nebylo. Kdesi mezi lesy uprostřed Evropy ležel malý stát. Lidé v něm hovořili vlastním jazykem, platili jako jedni z mála stále vlastní měnou, měli se vlastně docela dobře až na to, že významná část tohoto národa onemocněla přetěžkou chorobou, která napadá paměťová centra mozku. ,, Hosip,, se tenhle zlej mordus jmenuje ( lékaři přijatá složenina ze slov: hovno si pamatuju )

První příznaky onemocnění byly patrné již několik let poté, co se obecně předpokládalo, že komančové odešli na věky do věčných lovišť. Ovšem nebylo tomu tak a přesto, že mnozí občané v krátkodobé paměti udrželi vzpomínky na to, jak rudí naši zemi dlouhá leta plundrovali, v řádu několika let jim tito samí lidé vytvořili podmínky pro to, aby se se svými dostatečnými procenty stále drželi v parlamentu, na radnicích, v dozorčích radách velkých podniků a nepřímo, ale přitom jistě, se i nadále podíleli na chodu jejich země. Druhá fáze onemocnění přišla tehdy, když se lidé této země vydali opětovně budovat novou a sjednocenou Evropu. Ve snaze být co nejvíc in, vpravo a daleko od Ruska se povedlo vstoupit do svazku, kterému předsedají bývalí komunisti, maoisti a neomarxisti. Napadená mozková centra ignorovala fakt, že půjde-li člověk slepě a bez ptaní na západ, že se může ocitnout dosti výrazně vlevo. Naopak blízkost třetí světové války, kterou ruský car každou chvíli na kontinentu rozpoutá, dávala lidem za pravdu. Být součástí té nové multikulti Evropy je totiž o poznání bezpečnější varianta. Třetí stupeň choroby pak vypukl tehdy, když do svého čela po parlamentních volbách postavili úspěšného podnikatele a prozápadně laděného politika Čapíka, který je však také tak trochu mafián, estébák a vzorový představitel dávných pořádků. Tak jak to tedy je ? Je to jako vpravo ? Nebo je to vlevo ? Ty vole, to je zmatek… V tom aby se Pitomio vyznal. Ovšem Hosip postupoval dál a ve své čtvrté fázi zasáhl lid tak nemilosrdně, že připomínal morovou ránu. To bylo o těch prezidentských volbách. No o těch jak tam bylo docela dost kandidátů, ze kterých se dalo vybrat a jak si vybrali do finále ty dva nejhorší a jak se pak pacienti mezi se sebou málem porvali ve snaze ukázat, kdo z nich je víc zdravej…

Hele, ta nemoc fakt není žádná sranda. Si vemte, že něco fakt strašně nechcete a přitom děláte všechno proto, aby to tak bylo. Prostě chaos. Jako když jdete zleva doprava a výsledek je stejnej jako jít zprava doleva. Pěkně se to ukazuje na příkladu věty: ,, I zeman ležel na mezi ,, ( přečti v obou směrech ) Význam této věty ponechávám raději úplně stranou… Léky na tu nemoc zatím nejsou a jediná šance pro nenakažené je prý prevence spočívající v připomínání vlastní historie a stálém vysvětlování. To však platí jen pro ty zdravé. Nakaženým už nevysvětlíte nic. Aneb jak praví Paulo Coelho: ,, Neztrácejte čas vysvětlováním. Lidé stejně slyší jen to, co chtějí slyšet ,,

Mějte se prima !

Zpět na Aktuality

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.