Rekreační chata Chlum u Křemže

Celkem 10 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Michal Kubát
Prodejce:
Michal Kubát
telefon: 386 350 989, 732122525
michal.kubat@kontaktservis.cz
349.000 Kč
Nemovitost:349.000,-
Úrok:3.5%
Splácení:30 let
Měs. splátka:1.567,-
Rezervace:
Rezervováno
Číslo nemovitosti:
MK-4512
Operace:
Prodej
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná:
32 m2
Plocha zastavěná:
38 m2
Plocha pozemku:
28 m2
Podlaží:
2. podlaží z 2 podlaží celkem
Vlastnictví:
osobní
Typ nemovitosti:
Chata / rekreační objekt
Typ chaty:
Chata
Typ bytu:
2+kk
Stav objektu:
dobrý
Umístění objektu:
okraj obce
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační chatu v krásné lokalitě mezi obcí Chlum u Křemže a Kletí. Chata se nachází na okraji lesa s výhledem na městys Křemže, který je vzdálen necelý kilometr stejně jako Chlum u Křemže. Krajské město Č. Budějovice je vzdáleno 18km. Nedaleko je Křemežský potok a v docházkové vzdálenosti je i lanovka a rozhledna na Kleti. Chata stojí na soukromém pozemku a má zděné základy, zbytek je dřevěná konstrukce se střechou z vlnitého eternitu. Okolní pozemek o rozloze 1721 m2 lze odkoupit po dohodě od jiného majitele. Hned vedle vstupních dveří se nachází WC se svodem do jímky, dále menší místnost propojená s obývákem ve kterém jsou kamna. Na obývák je napojena malá kuchyňka. Po žebříkovém schodišti se dostanete do podkroví, které slouží jako ložnice až pro čtyři osoby. V chatě je zavedena elektřina 230V. Voda je možná vyřešit vrtem jako u okolních chat. Vřele doporučujeme prohlídku z důvodu velice dostupné a klidné lokality. Chata je čerstvě nalakovaná. Cena je uvedena včetně právních služeb i DPH. Podrobné informace poskytne makléř zakázky.

2|approximate|Czech Republic, Český Krumlov, Křemže
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Czech Republic, Český Krumlov, Křemže

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.


TOPlist