Stavební pozemek v obci Nedabyle u Českých Budějovic

Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Pavel Klimeš
Prodejce:
Pavel Klimeš
telefon: 386350989, 603805338
pavel.klimes@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Nemovitost:3.390.000,-
Úrok:3.5%
Splácení:30 let
Měs. splátka:15.223,-
3.390.000 Kč
Číslo nemovitosti:
PK-5687
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
2119 m2
Vlastnictví:
osobní
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Bydlení
Umístění objektu:
klidná část obce
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme ke koupi stavební parcelu o výměře 2119 m2, která se nachází v okrajové části obce Nedabyle u Českých Budějovic. Oplocený, svažitý pozemek k jihu nabízí krásné výhledy na okolní přírodu. Územním plánem je pozemek určený k výstavbě samostatného rodinného domu, dvojdomu nebo řadového domu. Zastavitelnost dle úze. plánu je možná v rozsahu 30 % velikosti pozemku, celková zastavitelnost včetně zpevněných plocha až 50 % plochy pozemky. Max výška staveb je určena na 2 nadzemní podlaží + možnost podkroví. Parcela je v současnosti přístupná po nezpevněné cestě, když příjezd je zajištěn věcným břemenem. Na pozemek je zavedena elektřina, která je zakončena v kapličce. Obecní vodovod se nachází v hlavní komunikaci cca 85 m od hranice pozemku. Kanalizace se bude řešit vlastní čističkou na pozemku. Přes krajovou část pozemku vede vedení VN, když po zachování ochranného pásma zbude dostatek místa pro stavbu. Doporučuji osobní návštěvu. Podrobné informace k zakázce i prohlídku poskytne makléř zakázky.

2|approximate|Czech Republic, České Budějovice, Nedabyle
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Czech Republic, České Budějovice, Nedabyle

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.


TOPlist