Chata u vodní nádrže Kořensko

Celkem 14 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Michal Kubát
Prodejce:
Michal Kubát
telefon: 386350989, 732122525
michal.kubat@kontaktservis.cz
cena v RK
Informace o ceně u makléře zakázky
Rezervace:
Rezervováno
Číslo nemovitosti:
MK-5630
Operace:
Prodej
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná:
59 m2
Plocha zastavěná:
52 m2
Plocha pozemku:
386 m2
Plocha terasy:
7 m2
Plocha zahrady:
334 m2
Vlastnictví:
osobní
Typ nemovitosti:
Chata / rekreační objekt
Typ chaty:
Chata
Typ bytu:
2+1
Stav objektu:
dobrý
Umístění objektu:
okraj obce
Popis nemovitosti:

V zastoupení klienta nabízíme k prodej rekreační zděnou chatu s vlastním pozemkem. Nemovitost se nachází v oblasti Kořensko u obce Naznašov v katastru Všemyslice a je vzdálena pouhé 4 km od města Týn nad Vltavou. Vodní nádrž Kořensko je v docházkové vzdálenosti 130 m a nabízí tak dostupné koupání a rybolov v revíru 421 09 Vltava 20. Chata je situována v kopci nad hladinou a není tak v záplavové zóně. Přístup k pozemku je po obecní komunikaci. Nemovitost je zděná na základech, střecha pokryta vlnitým eternitem, elektřina kompletně rozvedena. V nedávné době obec zavedla do lokality pitnou vodu a ta je zavedena až na pozemek cca 2 m od chaty, není však udělán rozvod. Odpad je sveden do jímky. V půdním prostoru jsou dvě místnosti vhodné po drobné úpravě k využití jako další ložnice. V suterénu je garáž a skladový prostor. Nemovitost nabízí dostatek soukromí a dobrou dostupnost. Na základě faktu, že je nemovitost na vlastním pozemku s přístupem z obecní komunikace, nabízí se i možnost financování hypotečním úvěrem. Financování zajistíme přímo v naší kanceláři. Pro více informací a případnou prohlídku kontaktujte makléře zakázky. Vřele DOPORUČUJEME.

2|exactly|49.2386,14.3791
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49°14'18.960"N, 14°22'44.760"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.


TOPlist