Atraktivní lesní pozemky u obce Naloučany

Celkem 4 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 123 000 ,-
Včetně právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VŠ-7438
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
11139 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

Nedaleko obce Naloučany prodáváme lesní pozemky o celkové rozloze 1,1 ha, které jsou ve vlastnictví jednoho majitele, jsou situovány do čtyř samostatných funkčních celků nacházejících se v jednom lesním bloku. Na jedné parcele o výměře 1.815 m2 jsou zastoupeny hlavně porosty dubu (60%) a borovice (40%), když přibližná věková skladba je cca 82let s celkovou dřevní zásobou cca 40 m3. Na zbylých třech pozemcích proběhla těžební sanace s následným uklizením klestů a těžebních zbytků. Rozprostřeně po pozemcích byly ponechány semenné výstavky dřevin pro rychlou samoobnovu. Ačkoli jsou nemovitostí hůře přístupné – ideální přes sousedí pole, jejich nákup je výhodnou investicí pro budoucí zhodnocení. Katastrální území, v němž se lesy nachází, nese název Naloučany a přesná výměra činí 11.139 m2. Klientům doporučujeme osobní prohlídku. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Parcelní čísla a další bližší informace poskytne makléřka zakázky.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 13' 58.965"N, 16° 08' 6.754"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.