Atraktivní pozemek v kat. území Chrášťovice u Mladotic

Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207, +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz
Cena: 79 000 ,-
Bez právního servisu, + provize RK
Číslo nemovitosti:
VŠ-7395
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

Jihovýchodně od obce Chrášťovice v Plzeňském kraji nabízíme k prodeji lesní pozemek o výměře 2.557 m2, který je ve výlučném vlastnictví jednoho majitele. Dle platného LHP v lese dominují borovicové porosty o stáří 100 let a celkovou dřevní zásobou cca 72 m3, která je vedena jako mýtní. Tento pozemek je díky dřevní skladbě atraktivní a také vhodný pro zařazení např. do honebního společenstva. Je také vhodný pro uložení finančních prostředků do budoucna, proto se jedná o výhodnou koupi. Název katastrálního území, v němž je les situován, nese název Chrášťovice u Mladotic. Kupní cena je pro klienta konečná, jediné, co není součástí je správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Parcelní číslo a bližší informace k pozemku Vám rádi sdělíme na níže uvedených kontaktech.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 00' 27.428"N, 13° 21' 7.309"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.