Investiční pozemky na Jindřichoh­radecku

Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 199 000 ,-
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-7196
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
11341 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

V okrese Jindřichův Hradec nabízíme k prodeji dva pozemky o celkové rozloze 1,1 ha tvořící dva samostatné funkční celky. Oba se nachází ve výlučné vlastnictví a jsou dobře přístupné. V dnešní době je nákup pozemků vhodný pro budoucí uložení finančních prostředků a jejich zhodnocení. Jeden pozemek je v katastru nemovitostí veden jako lesní – po těžební sanaci smrkových porostů napadených kůrovcem, byly ponechány semenné výstavky BO stáří cca 80 let se zásobou cca 35 m3, ideální pro rychlou samoobnovu a druhý je veden jako orná půda – bez pachtu, ale nachází se v LPIS. Název katastrálního území jsou Radlice u Volfířova a přesná výměra prodávaných pozemků je 11.341 m2. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Bližší informace rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 07' 24.816"N, 15° 19' 30.432"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.