Lesní pozemky v kat. území Radenice

Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 719 000 ,-
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-7151
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
38125 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

Nedaleko obce Radonice nabízíme k prodeji pozemky o celkové rozloze 3,8 ha. Pozemky jsou ve vlastnictví jednoho majitele o tvoří dva samostatné celky. Převážně se jedná o pozemky, které jsou v katastru nemovitostí vedeny jako lesní, pouze jeden je veden jako trvalý travní porost. Z dřevin je zde zastoupena hlavně Smrk a Modřín s příměsí Borovice, Buku, Břízy a pak keře. Věk porostů je cca 8, 13, 15, 56, 57, 103 a 108 let. Celková dřevní zásoba je cca 701 m3, z toho je cca 274 m3 vedeno jako předmýtní. Na zemědělský pozemek není uzavřena pachtovní smlouva, navazuje na les. Pozemky jsou dobře přístupné z lesní cesty. Přesná výměra prodávaných pozemků je 38.125 m2 a název katastrálního území jsou Radenice. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Pro bližší informace a seznam parcel nás kontaktujte.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 25' 37.992"N, 16° 03' 52.488"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.