Lukrativní pozemek v blízkosti Lišova

Celkem 4 fotografií, zobrazit všechny
Číslo nemovitosti:
VS-7223
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
4390 m2
Nemovitost byla již prodána
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Pole
Umístění objektu:
Okraj obce
Popis nemovitosti:

Na konci města Lišov v okrese České Budějovice nabízíme ke koupi pozemek vedený jako trvalý travní porost a o výměře 4.390 m2. Tento je ve vlastnictví pouze jednoho majitele, je pravidelného tvaru a je dobře přístupný ze zpevněné komunikace. Svým umístěním je pozemek zajímavý jako střednědobá investice, jelikož se v blízkosti nachází komerční zástavby a bydlení. Dále je vhodný pro využití pastevního chovu pro koně či volnočasovou aktivitu. Z větší části se pozemek nachází v LPIS – možnost dotace pro soukromého zemědělce, ale není na něj uzavřena pachtovní smlouva. Název katastrálního území je Lišov. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Další podrobné informace poskytne makléřka zakázky. Doporučujeme.

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.