Lukrativní pozemky u obce Hůry (okres České Budějovice)

Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 430 000 ,-
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-7232
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
5135 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Pole
Popis nemovitosti:

Nedaleko malebné obce Hůry na Českobudějovicku nabízíme ke koupi spoluvlastnický podíl ve výši 1/4 na třech lukrativních pozemcích, když podílu odpovídá výměra 5.135 m2. Všechny jsou pravidelného tvaru a v katastru nemovitostí jsou vedeny jako orná půda a jeden jako trvalý travní porost. Nejmenší z pozemků, který je vedený jako trvalý travní porost je situován severně od obce, od které jej odděluje komunikace 1. třídy spojující krajské město Č. Budějovice a město Třeboň. Druhý z pozemků je situován naopak jižně od obce a svojí polohou se dotýká hranice katastrálního území Rudolfov. Je přístupný z polní cesty ve vlastnictví obce a je propachtován místnímu zemědělskému družstvu. Poslední a nejatraktivnější pozemek navazuje na zastavitelné pozemky u obce a dle UP se jeho část (cca 760 m2) nachází v plochách Smíšených obytných a je určen pro budoucí výstavbu. Je situován východně od obce a taktéž je propachtován místním zemědělským družstvem. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Doplňující informace Vám poskytne makléř zakázky.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 00' 23.364"N, 14° 32' 27.888"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.