Orná půda u obce Hluboká u Žihle

Celkem 4 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz
Cena: 41 000 ,-
Včetně právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VŠ-7392
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
1157 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

V přímém zastoupení majitele nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek o celkové výměře 1.157 m2, který je situován jižně od obce Hluboká a je přístupný pomocí zpevněné cesty v obecním vlastnictví. Ačkoli je tento pozemek v katastru nemovitostí veden jako lesní, ze 70 % se jedná spíše o ornou půdu, což je jeho i skutečné využití. Také se ze 70 % nachází v LPIS – možnost získání dotace pro soukromého zemědělce. Díky tomu, že se na pozemku nachází část lesa, který tvoří přirozený stín, je tak vhodný pro chov zvěře či pro hospodaření. Katastrální území, v němž se pozemek nachází, nese název Hluboká u Žihle. Pozemek se prodává v přímém zastoupení majitele, neplatíte tak žádnou provizi navíc. Jediné, co není součástí ceny je správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Podrobnosti o pozemku a jeho parcelní číslo Vám rádi sdělíme. Doporučujeme! Určitě nás kontaktujte.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 01' 43.343"N, 13° 19' 32.469"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.