Pozemky u obce Radovesnice II

Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207, +420739439207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 339 000 Kč
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-6911
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
7553 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Pole
Popis nemovitosti:

V blízkosti obce Radovesnice II nabízíme k prodeji dva zemědělské pozemky, kdy k prodeji je pouze spoluvlastnický podíl ve výši 1/2, když tomuto podílu odpovídá výměra 7.553 m2. Pozemky tvoří jeden celek a v katastru nemovitostí jsou vedeny jako orná půda. Vzhledem k tomu, že se nachází v blízkosti intravilánu obce, jedná se o vhodnou investici. Při případné změně územního plánu by se pozemky daly zhodnotit. V současné době jsou propachtované zemědělským družstvem. Tyto pozemky jsou prodávány v zastoupení přímého majitele, takže neplatíte žádnou provizi navíc. Jediné, co není součástí ceny je správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Parcelní čísla a bližší informace Vám poskytne makléřka zakázky.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 06' 14.616"N, 15° 22' 3.828"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.