Pozemky v Račerovicích k prodeji

Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: 386350989, 739439207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 795 000 Kč
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-6337
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
61340 m2
Vlastnictví:
osobní
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

Nedaleko obce Račerovice nabízíme k prodeji pozemky o celkové rozloze 6,1 ha. Pozemky jsou ve vlastnictví jednoho majitele o tvoří ucelený blok. Převážně se jedná o pozemky, které jsou v katastru nemovitostí vedeny jako lesní, pouze dva jsou vedeny jako trvalý travní porost a poslední jako orná půda. Z dřevin je zde zastoupena hlavně Borovic, Smrk a Bříza s příměsí Dubu, Modřínu, Olše, Javoru Habru a Lípy. Věk porostů je cca 12 – 109 let. Celková dřevní zásoba je cca 799 m3. Tato zásoba je dle LHP vedena jako mýtní. Pozemky jsou dobře přístupné z polní cesty. Na zemědělské pozemky je uzavřena pachtovní smlouva s hospodařícím subjektem. Uprostřed komplexu se nachází přirozený zdroj vody (potencionální možnost napajedla, výstavby nádrže či rezervoáru vody) Komplex je vhodný pro chov zvěře. Přesná výměra prodávaných pozemků je 61.340 m2. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Pro bližší informace a seznam parcel nás kontaktujte.

2|exactly|49.24923,15.834
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 14' 57.228"N, 15° 50' 2.400"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.


TOPlist