Prodej chaty cca 60m2, pozemek 273 m2 v obci Kobylnice - Lipno n/Vltavou.

Celkem 27 fotografií, zobrazit všechny
Číslo nemovitosti:
TM-7401
Operace:
Prodej
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Plocha podlahová:
60 m2
Plocha pozemku:
273 m2
Plocha terasy:
15 m2
Nemovitost byla již prodána
Konstrukce:
Dřevěné trámové
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Chata
Stav objektu:
Velmi dobrý
Umístění objektu:
Polosamota
Popis nemovitosti:

V zastoupení klienta nabízíme k prodeji dřevěnou chatu k v atraktivní lokalitě Lipno nad Vltavou. Díky své poloze nabízí skvělou příležitost k relaxaci a odpočinku v přírodě.

Dřevěný objekt, postavený v roce 2017, o užitné ploše cca 60 m2 je ve velmi dobrém stavu a díky své skladbě materiálů je vhodný k celoročnímu užívání. Nemovitost disponuje terasou s výhledem na jezero, ideální pro posezení a užívání krásného okolí.

Chata je kompletně zařízena a díky svému dispozičnímu řečení nabízí veškerý komfort pro pohodlný pobyt. V přízemní části je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a technická místnost s bojlerem pro ohřev vody a el. kotlem se vzdáleným přístupem pro nastavení topení v chladnějších dnech. V prvním patře nemovitosti naleznete dvě samostatné útulné ložnice s výhledem do okolí.

K dispozici je okolní pozemek o rozloze 273 m2 pro pohodlné parkování či relaxaci. Tato pohádková chata je skvělou investicí pro rekreační účely nebo jako trvalé bydlení pro milovníky klidného života v krásné okolní přírodě. V nabídce je identická chata, společně vhodné také jako investiční nemovitost pro možnost pronájmů.

V dosahu chaty jsou restaurace, ve 4 km vzdáleném Lipně n/Vltavou naleznete restaurace, potraviny, plavecký bazén, lyžařské středisko Kramolín a v okolí velké množství turistických a zážitkových míst, jakou je Stezka v korunách stromů, bobová dráha, cyklistická stezka a jiné.

Pro získání bližších informací či rezervování prohlídky, prosím kontaktujte makléře.

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.