Prodej domu ve velmi lukrativní lokalitě u řeky Vltavy v Českých Budějovicích

Číslo nemovitosti:
MK-6493
Operace:
Prodej
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Plocha podlahová:
138 m2
Plocha zastavěná:
88 m2
Plocha pozemku:
635 m2
Plocha balkonu:
4 m2
Plocha terasy:
18 m2
Plocha zahrady:
547 m2
Nemovitost byla již prodána
Konstrukce:
Cihlová
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Umístění objektu:
Klidná část obce
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení klienta je nám potěšením nabídnout k prodeji rodinný dům ze 70. let 20. století v jedné z nejvyhledáva­nějších lokalit krajského města České Budějovice. Dům se nachází v ulici U Vltavy v Linecké čtvrti a nabízí možnost zajímavého investičního záměru, nebo klidného bydlení pro nového majitele. Na pozemku je vlastní studna a dřevěný domek sloužící jako sklad dřeva a nářadí. Zahrada je osázena vzrostlými ovocnými stromy.


Zastavěná plocha domu činí 88 m2 a okolní pozemek je o výměře 547 m2. Celková obytná plocha je 138 m2 + technické zázemí v přízemí o velikosti 88 m2. V přízemí domu se nachází garáž, dílna a technické místnosti s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V prvním patře je koupelna, kuchyně se vstupem na malý balkon a se vstupem do velkého obývacího pokoje. Okna jsou směřována v celém domě na východ a západ. Do obývacího pokoje se dá vstoupit i samostatnými dveřmi přímo z chodby. Nabízí se tak možnost tento velký prostor rozdělit na dva pokoje. Dále je v prvním patře šatna. Dům je propojen centrálním schodištěm od přízemí až po druhé patro.


V druhém patře je opět koupelna a tři obytné pokoje s šatnou. Z chodby je vstup na rozlehlou terasu a z jednoho pokoje vstoupíte na další balkon s výhledem do zahrady. Veškeré půdorysy jsou přiloženy ve fotodokumentaci.


V půdním prostoru se nabízí možnost vybudovat rozlehlou pracovnu, nebo další obytnou místnost. Dům je vhodný na kompletní rekonstrukci s možností částečných změn dispozice, či rozšíření do zahrady. Napojení na veškeré sítě je samozřejmostí. Ze zákonné povinnosti uvádíme třídu PENB G.

Pro více informací, doložení dokumentace k domu, zajištění financování a prohlídku domu neváhejte kontaktovat makléře zakázky Michala Kubáta.

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.