Prodej investičních pozemků u Boršova nad Vltavou

Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 529 000 ,-
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-7235
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
11358 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Pole
Popis nemovitosti:

Na pravém břehu řeky Vltavy, v kat. území Boršov nad Vltavou a v místní části zvané Hradební role, prodáváme spoluvlastnictví podíl ve výši 1/2 na atraktivních zemědělských pozemcích, když podílu odpovídá rozloha 1,1 ha. Na katastru nemovitostí jsou vedeny jako orná půdá, trvalý travní porost a některé jako vodní plocha (jedná se spíše o umělé vodní toky) a jsou situovány do třech samostatných funkčních celků. Dva samostatné pozemky jsou atraktivní svojí polohou a komerčním potenciálem, protože přímo navazují na pozemky, kde v současné době probíhá výstavba logistiky. Jeden z nich je i přístupný z obou stran ze zpevněných komunikací. Poslední je situován na východním konci katastrálního území a od Boršova je oddělen Jižní tangentou. V současné době jsou pozemky obhospodařovány zemědělským družstvem na základě platné pachtovní smlouvy. Nákup je vhodný pro budoucí investici a pro uložení finančních prostředků. Přesná výměra nabízených pozemků činí 11.358 m2. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Parcelní čísla a další informace Vám poskytneme na níže uvedených kontaktech.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 55' 18.408"N, 14° 26' 2.364"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.