Prodej lesa se zastoupením modřínu u obce Nová Lhota

Celkem 4 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Veronika Šedivá
Prodejce:
Veronika Šedivá
telefon: +420 739 439 207
veronika.sediva@kontaktservis.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena: 689 000 ,-
Bez právního servisu, Včetně provize
Číslo nemovitosti:
VS-7262
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
23101 m2
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Les
Popis nemovitosti:

Nedaleko obce Nová Lhota nabízíme ke koupi dva krásné lesní pozemky situované nedaleko sebe o celkové rozloze 2,3 ha. Oba lesy jsou ve vlastnictví pouze jednoho majitele a jsou přístupné pouze přes sousední pole. Na větším pozemku, který je situován jižně od obce, jsou dle LHP zastoupeny hlavně porosty modřínu (60%) s příměsí borovice a dubu červeného, když věková skladba jednotlivých skupit je cca 75 let s celkovou dřevní zásobou 280 m3, která je zároveň mýtní. Na druhém a menším pozemku, který je situován jihozápadně od obce, jsou zastoupeny porosty olše (60%) s příměsí smrku, habru a jasanu ztepilého, když věková skladba jednotlivých skupin je cca 90 let s celkovou dřevní zásobou 290 m3, jenž je taktéž mýtní. Dále menším lesem protéká Olšanský potok, který mu poskytuje potřebnou vláhu. Díky značné dřevní zásobě se jedná o zajímavou střednědobou investici a možnost uložení finančních zdrojů. Platnost LHP 1.1.2020 – 31.12.2029. Název katastrálního území, v němž se lesy nachází, je Nová Lhota a celková výměra k prodeji činí 23.101 m2. Zájemcům doporučujeme osobní prohlídku. Součástí ceny není správní poplatek za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Parcelní čísla a doplňující informace Vám rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech.

Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Kluky, okres Kutná Hora

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.