Prodej prostorného bytu 3+1 ulice Netolická v Č.Budějovicích s možností garáže

Číslo nemovitosti:
MK-5872
Operace:
Prodej
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Vydaný certifikát:
C - Úsporná
Plocha podlahová:
78 m2
Plocha balkonu:
2 m2
Podlaží:
3. podlaží z 9 podlaží celkem
Nemovitost byla již prodána
Konstrukce:
Panelová
Vlastnictví:
Státní/obecní
Typ nemovitosti:
Byt
Typ bytu:
3+1
Stav objektu:
Velmi dobrý
Umístění objektu:
Sídliště
Popis nemovitosti:

V zastoupení klienta nabízíme k prodeji bytovou jednotku v družstevním vlastnictví (s možností převodu do OV) o dispozici 3+1 přestavěnou z původních 4+1. Vznikl tak velice prostorný obývací pokoj, který nabízí možnost spojit relaxační zónu s jídelním koutem a pracovnou v jednom. Dále jsou k dispozici dvě ložnice a místo pro šatnu, nebo malý sklad (vše v náhledu orientačního půdorysu). Jádro je původní, ale jeho vnitřní část je obložena keramickým obkladem. Podlahy jsou pokryty dlažbou, laminem, PVC, nebo kobercem. Jednotka je kompletně napojena na obecní sítě a k dispozici je i kabelová televize a internet. K bytové jednotce náleží dvě sklepní kóje. K bytu lze přikoupit i garáž o podlahové ploše 19 m2 v osobním vlastnictví, která je napojena na elektřinu a je v docházkové vzdálenosti od bytu. Cena garáže požadována majiteli je 289.000,– Kč. Dům v posledních deseti letech prošel kompletní rekonstrukcí a to včetně výtahu, dveří, fasády, oken a je velice dobře udržovaný. Za domem je krásné oplocené dětské hřiště a 300 metrů je vzdálen Park 4 Dvory a naučná turistická stezka kolem Vrbenských rybníků. Samozřejmostí je možnost zajištění výhodného financování. Energetická náročnost budovy je ve třídě C. Doporučujeme prohlídku nemovitosti kterou Vám zajistí makléř zakázky.

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.