Prodej souboru pozemků v katastru obce Kaplice

Číslo nemovitosti:
PK-6686
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
2909 m2
Nemovitost byla již prodána
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Ostatní
Umístění objektu:
Klidná část obce
Popis nemovitosti:

Nabízíme ke koupi soubor tří pozemků v obci Kaplice. Pozemky mají celkovou výměru 2909 m2 a jsou rozděleny do dvou samostatných celků. První část je vedena jako ostatní plocha o výměře 1124 m2, když v současnosti se na pozemku nacházejí náletové dřeviny. V rámci územního plánu je tento pozemek veden jako plocha zemědělská. Druhá část pozemku má výměru 1785 m2 a z převážné části je územním plánem zahrnuta v plochách veřejného prostranství a pouze 225 m2 je vedeno jako plocha pro bydlení. Pozemky jsou vhodné jako investice do budoucnosti, když v rámci případné změny územního plánu může dojít k výraznějšímu zhodnocení. Podrobnosti k zakázce poskytne makléř zakázky.

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.