Pronájem komerčního prostoru 58 m2 v ulici Kasárenská v Č.Budějovicích

Celkem 4 fotografií, zobrazit všechny
realitní makléř: Michal Kubát
Prodejce:
Michal Kubát
telefon: +420 732 122 525
michal.kubat@kontaktservis.cz
Cena: 5 000 ,- za měsíc
Včetně právního servisu, + provize RK
Číslo nemovitosti:
MK-7215
Operace:
Pronájem
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Plocha skladu:
58 m2
Podlaží:
Přízemí
Konstrukce:
Cihlová
Typ nemovitosti:
Komerce
Typ komerce:
Výroba
Stav objektu:
Dobrý
Popis nemovitosti:

Nabízíme k pronájmu prostor o velikosti 58 m2 vhodný jako dílna, zkušebna, sklad či výroba v ulici Kasárenská v Č.Budějovicích. Prostory jsou umístěny v přízemí domu, který má využití jako administrativně průmyslový objekt ( v objektu jsou další dílenské provozy ) K objektu je zajištěn příjezd osobním automobilem, či dodávkou pro zásobování. Ve vstupním prostoru je možnost využití místa na skladování materiálu.
Parkování je možné ve dvoře s omezeným počtem míst, nebo lze pronajmout parkovací stání na oploceném parkovišti u objektu (1.000,– Kč/měsíc). Do prostor je zavedena elektřina 230/400W a voda. V objektu je k dispozici WC.
Majitel požaduje měsíční nájemné ve výši 5.000,– Kč + 3.662,– Kč zálohy na odpad, vodu, elektřinu a topení. Kauce je ve výši 8.000,– Kč a provize pro zprostředkovatele ve výši 8.000,– Kč + DPH.
Vynikající poloha objektu v blízkosti většiny zastávek MHD, autobusového a vlakového nádraží a obchodního centra Mercury.
Volné ihned. Více informací a prohlídku nemovitosti Vám zajistí makléř zakázky Michal Kubát.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 58' 20.280"N, 14° 29' 16.800"E

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.