Zemědělská půda nedaleko obce Březhrad

Číslo nemovitosti:
VS-5894
Operace:
Prodej
Plocha pozemku:
5469 m2
Nemovitost byla již prodána
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Pole
Popis nemovitosti:

Nedaleko obce Březhrad na Královéhradecku nabízíme k prodeji rozlehlé zemědělské pozemky o celkové výměře 5.469 m2. Pozemky jsou situovány do jednoho samostatného celku a jsou ve vlastnictví jednoho majitele. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako trvalý travní porost a dva menší jako vodní plocha. V současné době jsou obhospodařovány na základě pachtovní smlouvy Nachází se v LPIS. Pozemky jsou přístupné po polní cestě. Název katastrálního území je Březhrad. Pro bližší informace a poskytnutí parcelních čísel kontaktujte makléře zakázky.

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.