Rychlý kontakt
  • Adresa:
  • Pražská 99
  • České Budějovice 370 04
  • Tel.: 386 350 989
  • Tel.: 605 238 493
  • E-mail.: info@kontaktservis.cz
  • Zobrazit na mapě >
Napište nám

1. Nabídka nemovitosti či bytu

Zákazník nabídne svůj byt či nemovitost prostřednictvím telefonu, e-mailu či osobně v kanceláři společnosti.

nabídka

 

2. Prohlídka nemovitosti, pořízení fotodokumentace

Vyškolený realitní makléř v doprovodu vlastníka navštěvuje nemovitost, pořizuje fotodokumentaci a zjišťuje právní vztahy týkající se nemovitosti.

prohlídka

 

3. Uzavření spolupráce

Realitní makléř s vlastníkem uzavírá smlouvu o zprostředkování. Tato smlouva je uzavírána v režimu výhradním nebo nevýhradním. Obě varianty spolupráce zahrnují různý výčet služeb realitní kanceláře.

spolupráce

 

4. Prezentace nemovitosti

Nemovitost je nabízena kupujícím, dále je prezentována na realitních serverech, na webových stránkách RK, v inzertních tiskovinách, zejména ve vlastních Jihočeských realitních novinách (50 000 ks - 50 odběrných míst).

Prezentace

 

5. Prohlídka nemovitosti se zájemci

Zájemci v doprovodu realitního makléře navštěvují nemovitost, jsou seznámeni s faktickým a právním stavem nemovitosti. Současně jsou jim sdělena specifikace prodeje daného obchodního případu.

Prohlídka

 

6. Blokace nemovitosti kupujícímu

Realitní makléř uzavírá s kupujícím rezervační smlouvu, jsou upřesňovány platební podmínky a kupující skládá rezervační poplatek.

Blokace

 

7. Uzavření kupní smlouvy

V sídle realitní kanceláře je po předchozím odsouhlasení textu uzavřena mezi prodávajícím a kupujícím kupní smlouva.

Uzavření

 

8. Výplata kupní ceny, hypotéka

Kupujícím je zaplacena kupní cena. V případě platby kupní ceny prostřednictvím hypotéky je kupujícímu doporučen náš finanční poradce, který provede optimalizaci záměru a zajišťuje výhodný úvěr (spolupráce s 11 bankami).

 výplata

 

9. Předání nemovitosti

Za doprovodu realitního makléře je nemovitost předána kupujícímu, jsou provedeny odečty všech dostupných médií a je sepsán řádný protokol o předání nemovitosti.

Předání

 

10. Daň z převodu nemovitosti - odhad

Pracovníci realitní kanceláře zajistí znalecký posudek k nemovitosti, zajistí řádné vyplnění daňového přiznání a jeho podání Finančnímu úřadu. Z úschovy kupní ceny je následně zaplacená daň z převodu nemovitosti.

Daň