ČESKÁ LHOSTEJNOST

„To se nás netýká. A bůhví jak to bylo. Stejně jim v tom Norsku bude líp než tady. Kolik za to máte, že tu takhle šaškujete? Neobtěžujte slušný lidi. Ten Váš papír stejně nic nezmění. Já mám svejch starostí dost…"

Výstavba nových bytů na jihu Čech může ovlivnit ceny starých bytů

TISKOVÁ ZPRÁVA (24. 10. 2014)

Výstavba nových bytů na jihu Čech může ovlivnit ceny starých bytů

ZELENÉ JARO

Na zelený čtvrtek je všude bílo. Ne že bych měl něco proti bílé barvě, spíše naopak. Ale tak nějak k tomu jaru patří víc barva zelená. Zatím však podle pohledu z okna soudím, že pokud nám to červenec se srpnem nezkazí, tak to letos vypadá na hezkou zimu. Zejména děti letos, myslím, ocení změnu ze zimního času na letní, protože budou přes den sáňkovat o hodinu déle a to je vlastně moc príma. Každopádně si jaro alespoň zkouším představit. Třeba takhle….

ENERGETICKÉ ŠTÍTKY – POVINNÁ ZÁTĚŽ PRO PRODÁVAJÍCÍ

Nedávno jsem hned z několika zdrojů zaslechl: ,, Je potřeba trochu tý osvěty k nové novele zákona o hospodaření energií. Je to moc šikovný zákon, který každýmu z nás ušetří obrovský peníze za energi…".

MILÝ OBČANE

Milý občane, už ti to začíná lézt všechno krkem, viď? Každej kolem krade, bere úplatky, podvádí a ty jen platíš a platíš jak mourovatej, aby ti zmetci měli z čeho dál hrabat.

VŠECHNO ZDANIT!

To by tak hrálo. Vláda rozpočtové odpovědnosti je odpovědná, šetří jak šílená, oddlužuje gepardím tempem státní dluh, snaží se výběrem daní zvýšit obecný blahobyt a občan bude frfňat, že se mu to nelíbí ? A co se mu jako nelíbí ? Že platí daně ? No daně přeci platí proto, že něco vlastní. Kdyby nic neměl, tak daně neplatí. Tak ať je takový občan rád, že vůbec něco má. Protože mít něco je lepší než nemít nic. To dá přeci rozum.

Zpráva z tisku

V médiích minulý týden proběhla zpráva o tom, že Česká republika bude v roce 2012 pořádat mistrovství světa v kažení nálady. Konečně je to tady. Dlouho opomíjená činnost konečně dostává svou příležitost vytlačit jinak velmi pěkný český fotbal ze stadionů.

Tak to se Vám u nás nestane

Před nějakým časem jsem na stránkách jedné realitní kanceláře, spadající do jednoho velkého řetězce, našel nemovitost, která mě zaujala a o kterou jsem projevil zájem. Zavolal jsem tedy do oné realitky, představil se a sdělil požadavek na schůzku s návrhem dvou, tří termínů, ve kterém by mohla prohlídka nemovitosti proběhnout. Makléřka poměrně pohotově zareagovala, sdělila termín a zdálo se, že vše klape, tak jak má.

Všechno je naruby

,,Všechno naruby tu je, všechno naruby tu je, správně funguje snad jenom pivovar". Ty, kdož jsi nepoznal, tak věz, že se jedná o úryvek z písničky, kterou si prozpěvuje Petr Nárožný, coby král v televizní pohádce Ať přiletí čáp, královno. Text této písně se mi zdá i po 23 letech velmi aktuální a v podání Petra Nárožného, s jehož názory se v mnohém ztotožňuji, ještě více uvěřitelnější.

Jak jsem potkal úřednici

,, Dobrý den, potřebuji informaci z územního plánu. Mohu ji dostat tady u Vás na podatelně ? ,, dotázal jsem se.

,,Tady ne, to musíte do prvního, číslo dveří 13 ,, odpověděla mi pracovnice podatelny na odboru výstavby městského úřadu jednoho blíže neurčeného města.

34 článků
4 strany
předchozí 1 2 3 4 následující

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 11908. Pravidla ochrany soukromí uživatelů a používání souborů na webových stránkách realitní kanceláře KONTAKT SERVIS CZ S.R.O. Informace o zpracování osobních údajů. Vyrobil PolyWeb s.r.o.


TOPlist